Komunikujte se svými sousedy

Nejdůležitější věc v životě lidí je komunikace s okolím. Kdo nemokumunikuje je mrtvý, alespoň se zdá být mrtvým svému okolí. Nekomunikace způsobila nejeden vážný problém. Některé SVJ se scházejí častěji jež jednou do roka, jiné svj živě komunikuje prostřednictvím diskuzního fófa na svém webu.

Co říká o komunikaci Scientologie?

"Člověk je do té míry živý, do jaké míry dokáže komunikovat."
A komunikace je stránkou života, kterou L. Ron Hubbard prozkoumal skutečně velice důkladně, a napsal na toto důležité téma bezpočet materiálů, které si můžete prostudovat a údaje v nich obsažené začít používat ve vašem životě. Schopnost komunikovat je velice důležitá v každé oblasti mezilidských vztahů. Koneckonců, komunikace je vlastně jedinou činností, kterou všichni lidé sdílejí. Přínos efektivní komunikace je příliš rozsáhlý na to, abychom jej zde uvedli ve vší úplnosti, protože obohacuje úplně všechny stránky života od osobních až po pracovní.
"Člověk je do té míry živý, do jaké míry dokáže komunikovat."

Schopnost komunikovat je základem úspěchu v každé činnost a u každého člověkai. V této brožuře se můžete dozvědět, z čeho se skládá dobrá komunikace a jak rozeznat špatnou komunikaci, seznámíte se s tím, z jakých částí se komunikace skládá a jak je použít. Také se dozvíte, proč více komunikace a ne méně, přináší jednotlivci větší svobodu. Tato brožurka také obsahuje mnohá cvičení vyvinutá panem Hubbardem, která zvyšují úroveň komunikace a mají obrovské praktické využití v životě. Důkladné porozumění těmto údajům vám poskytne nástroje, které můžete používat celý život.