Co je Scientologie

Význam slova Scientologie -  doslovaslovo Scientologie znamená "studium pravdy". Pochází z latinského slova "scio", což znamená "vědění v plném smyslu slova" a řeckého slova "logos", kterého význam je "studium něčeho".

Scientologie je studium a zvládání ducha ve vztahu k sobě samému, k jiným nebo čemukoli v jeho životě. Scientologické náboženství, kteří jsou sdruženi do Scientologické církve, obsahuje mnoho znalostí, počínaje důležitými základními pravdami, mezi které patří:

Člověk je nesmrtelná duchovní bytost, v Scientologii zvaná "thetan", aby se odlišila od předchozích definic duše, vlastního já a dalších. Jeho zkušenosti sahají daleko za hranice jednoho života. Jeho schopnosti jsou neomezené, i když si je momentálně neuvědomuje – ale může si je uvědomit a využít je. Je schopen nejenom vyřešit své vlastní problémy, dosahovat svých cílů a dosáhnout trvalého štěstí, ale také dosáhnout nových, vyšších stavů vědomí a schopností.
Scientologové nejsou nikdy nuceni, aby něčemu věřili. Pravdivé je pro vás to, co jste sami zpozorovali, že je pravda. Jedinec sám pro sebe objevuje, že Scientologie funguje, a to tak, že používá její principy a pozoruje či prožívá dosažené výsledky.

Pomocí Scientologie dosahují lidé po celém světě dlouho hledaný cíl – skutečné duchovní svobody.

A Vy ho můžete dosáhnout také.

Co je Dianetika?

Scientologické organizace v Německé spolkové republice - Scientologické organizace třídy V.

Scientologické mise - Scientologické organizace v Německé spolkové republice - Scientologie v Německu

Slavnostní otevření rekonstruované budovy Scientologické církve v Německém Hamburgu

Otevření nového sídla organizace Scientologické církve v Německém Berlíně - Scientologická církev v Německu podrobně
 

Nová Německá vláda nemá námitek proti Scientologické církvi nebo jejím členům.