Co je Dianetika

Slovo Dianetika je odvozeno od z řeckého slova "dia", což znamená skrze a "nous", znamenající duši. Plná definice slova Dianetika tedy znamená: "co duše dělá tělu". Dianetika tedy odhaluje a zvládá vliv duše na tělo a takto pomáhá poskytovat úlevu od nechtěných pocitů a emocí, nehod a psychosomatických chorob (choroba způsobená zvýšeným duševním napětím).

Dianetika je dobrodružství. Je to výzkumná cesta do terra incognita (neznámá zem, oblast, věc) do lidské mysli, oné nesmírné a dosud nepoznané říše, rozprostírající se asi centimetr za naším čelem.

Objevy a odhalení, které umožnily formulování myšlenek Dianetiky, vyžadovaly celé roky přesného výzkumu a starostlivého testování.

Asi jste měli někdy pocit, že je něco, co vás v životě brzdí, ničí vaše plány a brání vám být tím, kým chcete být, měli jste pravdu.
Faktem je, že existuje jediný zdroj vašich problémů, stresů, neštěstí a sebepochybností. Nazývá se reaktivní mysl - skrytá část vaší mysli, ve které jsou uloženy všechny bolestivé zážitky a následně jsou používané proti vám.

Dianetika zbavuje reaktivní mysli. To je jediná věc, kterou dělá. S více jak 20 000 000 výtisky ve spoustě jazyků zůstává Dianetika stále bestsellerem po více jak padesát let. Dnes se používá ve více než 150 zemích, a tak přináší dramatické a trvalé zlepšení lidem po celém světě. Přečtěte si tuto knihu a zjistěte:

    jaký je skutečný důvod nevysvětlitelných bolestí, negativních emocí a neradostných vztahů ve vašem životě.
    co přesně ničí vaši důvěru v sebe sama a jak vám Dianetika může pomoci se toho zbavit, abyste mohli být více sami sebou.
    přesnou technologii, která odstraňuje všechny bariéry ve vašem životě - navždy.

 
Přestaňte už dál žít v nejistotě, s negativními myšlenkami a iracionálním chováním. Použijte Dianetiku a zbavte se své reaktivní mysli.
 
Byli jste někdy zvědaví, jak pracuje vaše mysl? Mysl zaznamenává údaje použitím takzvaných mentálních obrazových záznamů. Tyto záznamy jsou 3-dimenzionální, obsahují barvu, zvuk, vůni tak, jako ostatní vjemy. Taktéž obsahují závěry a úvahy jedince. Mentální obrazové záznamy jsou tvořené myslí postupně, moment za momentem.
 
Mysl má dvě odlišné části. Jedna z nich - část, kterou vědomě používáme a je uvědomělá - je analytická mysl. Toto je část mysli, která myslí, pozoruje data, pamatuje si a řeší problémy. Má standardní paměťové banky, které obsahují mentální obrazové záznamy a používá údaje z této banky na tvorbu rozhodnutí a podporu přežití.
 
Naneštěstí má také jinou mysl, která byla v minulosti nazvaná „nevědomá" anebo „podvědomá mysl". Je to mysl, která zaznamenává a ukládá mentální obrazy vytvořené během traumatizujících událostí. Tato mysl se přesně nazývá vaše reaktivní mysl, reaguje nelogicky a iracionálně, dává vám pocity, kterým nerozumíte a nechává vás reagovat tak, jakoby jste to nebyli ani vy. Iracionalita pochází z vaší reaktivní mysli. Reaktivní mysl může způsobit nevědomé a nechtěné emoce, strach, bolest a psychosomatické choroby, bez kterých by bylo člověku o mnoho lépe. Drží to osobu bokem od dosahování cesty, jeho přežití a úspěchu v životě.
 
Dianetika: moderní věda o duševním zdraví vám řekne mnohem víc o mentálních obrazových záznamech, o tom, jak mysl pracuje a dokonce i o tom, co je účelem mysli. Uživatelé dianetické technologie v nedávném průzkumu byli požádáni, aby ohodnotili Dianetiku. 91% vyjádřilo názor, že Dianetika jim dala šťastnější a zdravější život a 100% řeklo, že Dianetika funguje. Fungovalo to pro milióny a může to fungovat i pro Vás.
 
Pro veřejnost pořádáme přednášky, semináře a kurzy, aby se každý mohl dovědět, jak to všechno v naší mysli funguje.


Co je Scientologie?

Scientologické organizace v Německé spolkové republice - Scientologické organizace třídy V.

Scientologické mise - Scientologické organizace v Německé spolkové republice - Scientologie v Německu

Slavnostní otevření rekonstruované budovy Scientologické církve v Německém Hamburgu

Otevření nového sídla organizace Scientologické církve v Německém Berlíně - Scientologická církev v Německu podrobně
 

Nová Německá vláda nemá námitek proti Scientologické církvi nebo jejím členům.


Scientologie v Holandsku plně uznána jako náboženství